UKKO studija

Daugiau apie augintinių fotosesijas galite sužinoti čia.

Kodėl verta užsakyti augintinio fotosesiją pas Jus?

Galbūt, šuo ar katė - parodų čempionas? Galbūt, Jūsų augintinis yra geriausias vaikų draugas? O gal mylimas pasivaikščiojimų kompanionas? Augintinis - tai šeimos narys, kuris dovanoja meilę, pozityvią nuotaiką, žaismingumą ir nuraminimą - terapiją. Mylime juos ne mažiau nei kitus šeimos narius, tačiau jų nuotraukų ne visada turime savo nuotraukų albumuose ar rėmeliuose.

Augintinio fotosesija gali būti vieno augintinio fotosesija arba augintinio ir šeimininko/-ų.

Ieškodami fotografo, susidursite su situacija, kad ne kiekvienas fotografas galės Jums pasiūlyti augintinio fotosesiją arba ne kiekvienas turės reikalingų žinių apie augintinius ir jų fotografavimą.

Tuo esu pranašesnė už kitus fotografus, kadangi įgijau sertifikatus „Pozityviojo šunų auklėjimo principai ir tikslai“, „Šunų pakaitinės elgsenos“. Todėl užtikrinsiu, kad šuo patirtų kuo mažiau streso. 

Ar priimate šunis, kurie nėra paklusnūs?

Dresūra labai padėtų fotosesijos metu, tačiau ji nėra būtina. Kuo labiau šuo išdresuotas, tuo trumpesnė fotosesijos eiga. Tačiau jeigu šuo nėra paklusnus, fotosesiją atliekame su pavadėliu ir tai yra visiškai normalu. Esu lankiusi seminarus apie šunų elgseną, nerimą ir kaip jį įveikti, todėl neverta baimintis! Svarbiausia kantrybė, visiškai suprantama, kad šuniukas fotosesijos pradžioje gali nesuprasti, kas vyksta. Jeigu Jūs jausitės ramūs ir nesinervinsite, Jūsų šuo taip pat bus ramesnis, nes jis puikiai jaučia Jūsų emocijas ir į jas reaguoja.

Fotosesijos unikalumas gimsta iš šuns charakterio unikalumo, o nežinomybė gali tapti stebuklu. Mėgaukitės fotosesijos linksmybėmis ir leiskite jiems būti šunimis. Leiskite tyrinėti. Tai leis man užfiksuoti jaudulį, laimę ir jautrias akimirkas.

Prireikus pasitelksime skanėstus ir žaisliukus. Jeigu Jūsų šuo turi mylimą žaisliuką, atsineškite jį į fotosesiją. Jeigu šuneliui duodate tik specialius skanėstus, būkite apsirūpinę ir jais.

Dievinu Jūsų nuotraukas! Kaip galiu rezervuoti fotosesiją?

Priimu ribotą skaičių užsakymų tam, kad galėčiau kruopščiai ir laiku paruošti nuotraukas po fotosesijos. Kad Jūs galėtumėte džiaugtis kiekviena nuotrauka! Todėl kartais gali tekti palaukti eilės. Pirmas žingsnis norint rezervuoti datą - nueiti į kontaktų skiltį ir užpildyti užklausos formą arba parašyti el.laišką, paminint augintinio rūšį, veislę, lokaciją, jei tai šuo, ar jis paklusnus.

El. paštas patogiausia forma rezervacijai, kadangi kartais fotosesijos trunka visą dieną. Tokiu atveju atsakymo gali tekti laukti 24 val.

Using Format