UKKO studija

D.U.K.: Augintinio fotosesija

Kodėl verta užsakyti augintinio fotosesiją pas Jus?

Galbūt, šuo ar katė - parodų čempionas? Galbūt, Jūsų augintinis yra geriausias vaikų draugas? O gal mylimas pasivaikščiojimų kompanionas? Augintinis - tai šeimos narys, kuris dovanoja meilę, pozityvią nuotaiką, žaismingumą ir nuraminimą - terapiją. Mylime juos ne mažiau nei kitus šeimos narius, tačiau jų nuotraukų ne visada turime savo nuotraukų albumuose ar rėmeliuose. 

Augintinio fotosesija gali būti vieno augintinio fotosesija arba augintinio ir šeimininko/-ų.

Ieškodami fotografo, susidursite su situacija, kad ne kiekvienas fotografas galės Jums pasiūlyti augintinio fotosesiją arba ne kiekvienas turės reikalingų žinių apie augintinius ir jų fotografavimą.

Tuo esu pranašesnė už kitus fotografus, kadangi įgijau sertifikatus „Pozityviojo šunų auklėjimo principai ir tikslai“, „Šunų pakaitinės elgsenos“. Todėl užtikrinsiu, kad šuo patirtų kuo mažiau streso. 


Mano šuo sunkiai serga ir jam liko mažai laiko gyventi. Ar galite įtraukti mus į fotosesijų sąrašą kuo ankščiau?

Seni ir sunkiai sergantys augintiniai visuomet įtraukiami į sąrašą ankščiau. Tokia sesija vadinama Atminimo fotosesija, todėl pasistengsiu rezervuoti datą kuo anksčiau ir skirti kiek tik reikės laiko, kad įamžinčiau nuotraukose Jūsų ryšį su brangiu augintiniu.

Fotosesijos metu sukursime žaismingą, džiugią nuotaiką. Ji turi būti tarsi šventė, kuria padėkosite augintiniui už meilę ir džiaugsmą, kurį ji suteikė Jūsų šeimai. Jeigu augintinis sunkiai juda, pasistengsime prisitaikyti. Atminimo fotosesijai dovanojame nemokamą kūrybinę konsultaciją aptariant fotosesijos detales (lokaciją komfortiškai atmosferai, temą ir kt.). Dažniausiai siūlau fotosesiją atlikti namuose, kad augintinis patirtų kuo mažiau streso.


Ar priimate šunis, kurie nėra paklusnūs?

Dresūra labai padėtų fotosesijos metu, tačiau ji nėra būtina. Kuo labiau šuo išdresuotas, tuo trumpesnė fotosesijos eiga. Tačiau jeigu šuo nėra paklusnus, fotosesiją atliekame su pavadėliu ir tai yra visiškai normalu. Esu lankiusi seminarus apie šunų elgseną, nerimą ir kaip jį įveikti, todėl neverta baimintis! Svarbiausia kantrybė, visiškai suprantama, kad šuniukas fotosesijos pradžioje gali nesuprasti, kas vyksta. Jeigu Jūs jausitės ramūs ir nesinervinsite, Jūsų šuo taip pat bus ramesnis, nes jis puikiai jaučia Jūsų emocijas ir į jas reaguoja.

Fotosesijos unikalumas gimsta iš šuns charakterio unikalumo, o nežinomybė gali tapti stebuklu. Mėgaukitės fotosesijos linksmybėmis ir leiskite jiems būti šunimis. Leiskite tyrinėti. Tai leis man užfiksuoti jaudulį, laimę ir jautrias akimirkas.

Prireikus pasitelksime skanėstus ir žaisliukus.  Jeigu Jūsų šuo turi mylimą žaisliuką, atsineškite jį į fotosesiją. Jeigu šuneliui duodate tik specialius skanėstus, būkite apsirūpinę ir jais.


Mano šuo yra baikštus. Ar tai sukels problemų?

Jokių problemų. Vieni šunys greitai prisitaiko prie aplinkos ir pripranta prie fotoaparato ir įvairių garsų, kiti lėčiau. Jeigu šuo baikštus, fotografuoti pradedu ne iš karto, o leidžiu šuneliui apsiprasti ir nurimti. Jeigu esame studijoje, skatinimas skanėstais prieš fotosesiją padeda šuniui susieti pozityvius jausmus su aplinka. Žinoma, skanėstai ne visuomet domina šunį. Kartais tai gali būti glostymas, mėgstamas žaisliukas, ramus balsas ar tiesiog tyla. Kiekvienas šuo skirtingas. Jeigu jis tampa nervingas, padarome pertrauką. Niekada nesiekiu, kad šuo įgytų nemalonios patirties dėl priverstinio fotografavimo. Tad jeigu šuo nesijaučia jaukiai, fotosesiją perkeliame iš vidaus į lauką arba iš lauko į namų aplinką, kur jis jaučiasi saugiai. Kūrybinės konsultacijos metu galime numatyti, koks scenarijus fotosesijai būtų palankiausias pagal augintinio charakterį.


Mano šuo nesutaria su kitais šunimis. Ar fotosesijos metu bus kitų šunų?

Ne, fotosesijos metu kitų šunų studijoje nebus. Tačiau, dėl saugumo, prašau, informuokite mane apie turimas šunelio baimes iš anksto.


Dievinu Jūsų nuotraukas! Kaip galiu rezervuoti fotosesiją?

Priimu ribotą skaičių užsakymų tam, kad galėčiau kruopščiai ir laiku paruošti nuotraukas po fotosesijos. Kad Jūs galėtumėte džiaugtis kiekviena nuotrauka! Todėl kartais gali tekti palaukti eilės. Pirmas žingsnis norint rezervuoti datą - nueiti į kontaktų skiltį ir užpildyti užklausos formą arba parašyti el.laišką, paminint augintinio rūšį, veislę, lokaciją, jei tai šuo, ar jis paklusnus.

El. paštas patogiausia forma rezervacijai, kadangi kartais fotosesijos trunka visą dieną. Tokiu atveju atsakymo gali tekti laukti 24 val.


Kur rasti Jūsų studiją?

Studija įrengta Šiaulių miesto centre, prie Prisikėlimo aikštės, Projektavimo centre.


Kokie taikomi kelionės mokesčiai vykdant fotosesiją pasirinktoje lokacijoje?

Fotosesijoms namuose, kurie yra Šiaulių mieste netaikomas kelionės mokestis. Už Šiaulių miesto ribų taikomas mokestis pagal atstumą. Tačiau mielai priimu užsakymus iš tolimesnių miestų ir miestelių. Kelionės ir nuotykiai man malonumas.


Ar yra taikomas mokestis už papildomą augintinį ar žmogų?

Ne. Nesvarbu vienas ar du šunys, ar visa šeima - fotosesijos kaina nesikeičia. Skatinu augintinių šeimininkus dalyvauti nors viename kadre, įtraukti vaikus. Juk augintinis yra šeimos dalis!


Ar galima įsigyti dovanų kuponą?

Taip. Kuponas bus puiki dovana savo augintinį mylinčiam šeimininkui!


Kaip galima atsiskaityti už paslaugas?

Rezervuojant paslaugas galima apmokėti jas elektroniniu pavedimu ar Paypal. Studijoje atsiskaityti galėsite grynaisiais. Sesijos data rezervuojama apmokėjus 50 proc. sumos avansą. Šis avansas nėra grąžinamas, jeigu sesijos atsisakysite. Dovanų kuponas apmokamas 100 proc. Ir į grynuosius pinigus nėra keičiamas.

Using Format