Susipažinkime!

Esu Aušra, UKKO studijos įkūrėja ir fotografė.

Turiu 3 metų darbo patirtį įgytą reklamos agentūroje kaip reklamos kūrėja - specialistė. Tuo metu mano užduotis buvo prekės ženklų atpažįstamumas, dizainas, web svetainių vizualų kūrimas ir video reklamų montažas.

Sukaupusi žinias kaip turi atrodyti efektyvi reklama ir išauginusi estetikos pastabumą 2018 m. nutariau įkurti UKKO studiją, besispecializuojančią komercinėje fotografijoje. Norėjau būti pirminis šaltinis, kuris prekių ženklams kuria fotografijas, atitinkančias Brand'o stilistiką ir atspindintis jo kuriamą vertę. Norėjau organizuoti komunikaciją su klientu bei prisidėti prie jo tikslų įgyvendinimo.

Esu linkusi planuoti prieš fotosesiją, numatyti daug galimų scenarijų, pastebėti detales ir jas ištaisyti, net jeigu gamybos metu tą pastebėsiu tik aš pati.

Dideliems projektams įgyvendinti kviečiu įvairius savo srities specialistus - vizažistus, modelius, stilistus, asistentus. Kiekvieno darbas prie projekto yra svarbus siekiamam rezultatui pasiekti.

Mane įkvepia aplinkosauga ir filosofija, todėl siekiu dirbti su atsakingais, sąžiningais ir sąmoningais specialistais bei verslais.
Jeigu Jūsų verslas toks - susisiekime!

Paslaugos

Mados fotografija

Mados fotografija gali būti panaudojama reklamai, mados žuralams ar soc. medijų komunikacijai.

Peržiūrėti darbus

Produktų fotografija

Produktų fotografija taikoma el. parduotuvių prekių pristatymui, katalogams, norint vizualiai parodyti produkto savybes.

Peržiūrėti darbus

Komercijos fotografija

Komercinė fotografija gali būti panaudojama reklamai, katalogams, el.svetainei, soc. medijų komunikacijai.

Peržiūrėti darbus

Dirbame su...

Using Format